Nasteks Tekstil

Kuruluşumuz 1999 yılında Şahinler Holding ile çalışmaya başlamış 2000 yılı itibariyle de bünyesine kesimhanede ekleyerek büyümesini sürdürmüştür. Bu süreçten sonra büyüme daha hızlı bir şekilde devam etmiştir ve her yönüyle tam bir üretim aşamasına gelinmiştir.
2004 yılı itibari ile şirket bu günkü yeri olan kendi binasına taşınmıştır. Burada paket, kesim, dikim, ütü, poşet olarak faaliyete devam etmektedir.
Kuruluşumuz 2700 M2 kapalı alanda son sistem makine ve teknolojik cihazlarla kaliteyi ilke edinmiş kalite kontrol mühendis gurubumuzla mamul halinde gelen ürünler üretim safhasının tüm ayrıntılarını titizlik ve hassasiyetle kaliteden asla ödün vermeden üretim yapılmaktadır Şu anki çalışan sayısı 90 kişi olup işletme çalışmaya devam etmektedir.

Business process management (BPM) is a holistic management approach focused on aligning all aspects of an organization with the wants and needs of clients. It promotes business effectiveness and efficiency while striving for innovation, flexibility, and integration with technology. BPM attempts

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon: +90 232 502 23 23
Faks: +90 232 502 27 23

Adatepe Mahallesi, Yahya Kemal
Beyatlı Caddesi No: 18 Begos
2.Bölge Buca, İzmir

info@nasteks.com.tr

Buradayız

Nasteks Tekstil