Nasteks Tekstil

Bizi Tanıyın

İşletmemiz 1995 yılında kurulmuştur. Nas Teks adını aile bireylerinin ismi olan Nagihan, Ahmet, Sevcan isimlerinin baş harflerinden alınmıştır.
Nas tekstil ilk olarak 1995 yılında iki makine ve bir elemanla küçük bir dikim atölyesi olarak faaliyete başlamış ve daha ileriki dönemlerde kademe kademe büyüyerek gerek makine gerekse eleman sayısını arttırmış ve bugünkü haline gelmiştir. İlk kuruluş yıllarında Nef Tekstil ve Spot Tekstil ile çalışmıştır.
Kuruluşumuz 1999 yılında Şahinler Holding ile çalışmaya başlamış 2000 yılı itibariyle de bünyesine kesimhanede ekleyerek büyümesini sürdürmüştür. Bu süreçten sonra büyüme daha hızlı bir şekilde devam etmiştir ve her yönüyle tam bir üretim aşamasına gelinmiştir.
2004 yılı itibari ile şirket bu günkü yeri olan kendi binasına taşınmıştır. Burada paket, kesim, dikim, ütü, poşet olarak faaliyete devam etmektedir.
Kuruluşumuz 2700 M2 kapalı alanda son sistem makine ve teknolojik cihazlarla kaliteyi ilke edinmiş kalite kontrol mühendis gurubumuzla mamul halinde gelen ürünler üretim safhasının tüm ayrıntılarını titizlik ve hassasiyetle kaliteden asla ödün vermeden üretim yapılmaktadır Şu anki çalışan sayısı 90 kişi olup işletme çalışmaya devam etmektedir.
Dikilen tüm ürünler ihraç malı olup yoğunluk İsveç firması olan H&M üzerindedir. H&M haricinde Zara, Lee ve Kappal ile de çalışılmaktadır. Nas tekstil Kurulduğu andan itibaren en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.